O zámečnictví Nymburk

/O zámečnictví Nymburk
O zámečnictví Nymburk 2018-07-17T14:08:28+02:00

Zámečnictví Nymburk provádí zámečnickou pohotovost a další zámečnické práce. Naši zámečníci si poradí s každým zámkem a se všemi dveřmi, nezáleží, jestli jsou to dveře vchodové, interiérové nebo dveře od auta! Profesionálně otevíráme zabouchnuté dveře již přes 26 let. Veškeré pohotovostní práce se snažíme dělat tak, aby nedošlo k poškození dveří či zárubní. Zámečnickou pohotovost poskytujeme i o víkendech a svátcích.

Zámečnická pohotovost Nymburk

Každý zámečník ze Zámečnictví Kolín je školen a ke své práci používá profesionální nástroje. Dbáme na dovzdělávání našich zámečníků, aby vždy pomohli klientovi vybrat to nejideálnější řešení nastalé situace. Služby provádíme za rozumné ceny, přesnou cenu se vždy dozvíte přes dispečink 602 370 688.

Zámečnické služby Nymburk

Kromě zámečnické pohotovosti, kterou poskytujeme nonstop, se můžeme domluvit i na dalších zámečnických pracích. Potřebujete funkčně zabezpečit vaši chalupu před nezvanými hosty? Váš trezor potřebuje servis? Nebo máte jiný problém se zámky a dveřmi. Volejte náš dispečink 602 370 688 nebo napište na info@paklic.cz. Rádi vám pomůžeme.

Dojezd zámečníka

Naše působnost Nymburkem zdaleka nekončí. Jsme zvyklí dojíždět za svými klienty po okolních obcích. Pokud potřebujete zámečníka, volejte 602 370 688 a domluvíme se na dojezdu i ceně. Podívejte se také na oblast působnosti zámečnictví a zjistěte, zda jste našli svoji obec.

Ve dvě ráno jsem si zabouchnul klíče v zámku dveří a zmocnila se mě panika. Měl jsem naštěstí s sebou telefon a našel kontakt na zdejší nymburskou zámečnickou pohotovost. Zámečník dojel asi za 20 minut a dveře otevřel, aniž by je poškodil! Jsem velmi vděčný a uý aspoň vím, kam volat, když se nebudu zas moci dostat domů.

Marek Naučil

Mám chatu v Poděbradech a dost často se nám bohužel stávalo, že ji navštívili nezvaní hosté. Rozhodl jsem se zainvestovat do zabezpečovací techniky. Zkontaktoval jsem zámečnictví Nymburk a domluvil se s nimi na realizaci zabezpečení naší chalupy. Vše proběhlo rychle, spolehlivě a od té doby už máme od zlodějů pokoj!

Patrik Samoš

Moc doporučuji služby zámečnictví Nymburk. Poradili, jaký si máme koupit trezor na cennosti a ještě provedli servis plastových oken a dveří. Děkuji!

Kamila Sladká